English (United States) فارسى (ايران)

متن خبر
خط 2 قطارشهری مشهد زمینه اشتغال جوانان مشهد را فراهم کرده است

 شهردار مشهدطی بازدید از پروژه خط2قطارشهری بیان داشت: پیمانکار پروژه خط 2 قطارشهری در جریان اجرای عملیات عمرانی این طرح چشم داشتی به انتفاع از آن نداشته و بیشتر در خدمت اشتغال جوانان شهر مشهد بوده است.

به گزارش اداره روابط عمومی وبین الملل شرکت قطارشهری مشهد، سید صولت مرتضوی در جریان بازدید از پروژه خط 2 قطارشهری مشهد افزود: از 4 ایستگاه ابتدایی فاز شمالی خط 2 بازدید به عمل آمد که برنامه‌ریزی دقیق و مهندسی مطلوب از پیشرفت بسیار خوبی برخوردار است و جای تقدیر و تشکر دارد.
وی تصریح کرد: در معماری و تاسیسات ایستگاه‌های قطارشهری، خلاقیت و نوآوری‌های ویژه‌ای صورت گرفته که سبب پیشرفت فیزیکی مطلوب در پروژه شده است.
مرتضوی اضافه کرد: متاسفانه در کشورمان از کمبود زیرساخت های اساسی رنج می‌بریم و دولت‌های مختلف برای رفع خلع آن تلاش‌های ویژه‌ای کردند، یکی از زیرساخت‌ها حمل و نقل ریلی درون شهری است و اجرای آن در کلانشهرها یکی از نیازهای اساسی محسوب می‌شود.
شهردار مشهد خاطرنشان کرد: با بهره‌برداری از خط 2 قطارشهری مشهد بالغ بر 400 هزار نفر مسافر مورد جا به جایی قرار می‌گیرند که مساوی با استفاده از 700 دستگاه اتوبوس می‌شود، با این حرکت صرفه جویی محیط زیستی و انرژی نیز صورت می‌گیرد سبب تبدیل به رونق و ارزش اقتصادی خواهد شد.


نوشته شده توسط : admin
تاریخ انتشار : سه شنبه 6 مرداد 1394
تعداد بازدید : 974

بازگشت
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به اداره روابط عمومی و بین الملل شرکت قطار شهری مشهد می باشد.