English (United States) فارسى (ايران)

متن خبر
شهردار مشهد:پروژه خط 2 قطارشهری یکی از بزرگترین پروژه‌های کشور است

شهردار مشهد گفت: پروژه خط 2 قطارشهری یکی از بزرگترین پروژه‌های کشور است که دارای مشکل اعتباری نیست و از حیث بودجه‌ای در وضعیت بسیار مطلوبی قرار دارد.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل شرکت قطارشهری مشهد، سید صولت مرتضوی صبح امروز در جریان بازدید از خط 2 قطارشهری مشهد افزود: بخش اعظم خط 2 قطارشهری مشهد در سال 95 مورد افتتاح و بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.
وی تصریح کرد: در بازدید امروز مشخص شد پیشرفت فیزیکی بسیار عالی بوده است چرا که مجموعه پرسنل شرکت قطارشهری، شهرداری مشهد و قرارگاه خاتم الانبیاء تمام وقت خود را وقف احداث این پروژه کرده‌اند.
شهردار مشهد یادآور شد: پیمانکار اصلی پروژه عظیم خط 2 قطارشهری قرارگاه خاتم الانبیاء است و چندین پیمانکار جزء نیز به صورت زیرمجموعه این پیمانکار اصلی در حال فعالیت هستند که باعث خرسندی ما است.
مرتضوی خاطرنشان کرد: این خوشحالی از باب اشتغال جوانان در این پروژه است به نوعی که در کنار هر کارگاه قطارشهری ده‌ها نفر مشغول به کار هستند که اشتغال مستقیم محسوب می‌شود و غیر مستقیم آن مربوط به تولید آهن، بتن، ماشین‌آلات و... می‌شود که سبب رونق اقتصادی و اشتغال جامعه شده است.
وی گفت: البته پروژه دچار مشکلات کوچکی بود که با انجام اقدامات لازم باید مشکلات برطرف شود، خوشبختانه پروژه با مشکل نقدینگی مواجه نیست و منابع کافی را تامین کرده و در اختیار پروژه گذاشته شده ضمن اینکه امیدواریم این پروژه در بازه زمانی مقرر به بهره‌برداری برسد و خدمتی دیگر از سوی خادمان شهر بهشت به مردم باشد.نوشته شده توسط : admin
تاریخ انتشار : سه شنبه 19 آبان 1394
تعداد بازدید : 864

بازگشت
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به اداره روابط عمومی و بین الملل شرکت قطار شهری مشهد می باشد.