English (United States) فارسى (ايران)

متن خبر
فعالیت های خط 2 قطا شهری رضایت بخش است

 رئیس کمیسیون امور اقتصادی و سرمایه گذاری شورای اسلامی شهرمشهد گفت :فعالیت های صورت گرفته در خط 2 قطار شهری رضایت بخش است .

به گزارش روابط عمومی وبین الملل شرکت قطارشهری مشهد، علی اصغر نخعی راد، اظهار داشت: عقب ماندگی های خط دو قطار شهری مشهد ناشی از مشکلات مالی بوده و در این بین تغییر برنامه نیز تاثیراتی را بر روند پیشرفت منظم پروژه خط دو قطار شهری گذاشته است..

وی افزود: در این بین مسئولان امر به ایستگاه هایی که قرار است در بخش اول افتتاح شود بیشترین توجه را دارند و به نظرمیرسد که از سایر ایستگاه ها کمی غافل شده اند.

رئیس کمیسیون اقتصادی شورای اسلامی شهر مشهد، تاکید کرد:  نگران هیچ چیز در این پروژه نیستیم زیرا از فعالیت های صورت گرفته در این بخش رضایت بسیار زیادی داریم.

نخعی راد بیان داشت: در این بازدید ما با یک ساختار منظم و بسیار زیبا ایستگاه ها مواجه شدیم که خود نشان از فعالیت بیش از حد مدیران و مهندسان بومی دارد..

وی یادآور شد: درآخرین آمار ارائه شده توسط مدیران این پروژه حدود 4 هزار و 500 نفرمدیران ستادی، مهندسان، کارشناسان و کارگران بخش اجرایی به صورت روزانه و سه شیفت در حال فعالیت در اعماق زمین هستند.

رئیس کمیسیون اقتصادی شورای اسلامی شهر مشهد، عنوان کرد: به کارگیری حجم بسیاری از نیروهای اجرایی در اعماق زمین نشان از عزم جدی پیمانکار برای به ثمر نشاندن برنامه ریزی مدیران شهری است.

عضو شورای اسلامی شهر مشهد در پاسخ به این سوال که نیازهای مالی در این پروژه چگونه کنترل می شوند؛ گفت: به روش های مختلف ما تامین بودجه داریم و نیاز صرف ما به بودجه نقد نیست از این رو بنا داریم تا با کنترل این نیازهای مالی از ایجاد اثر منفی بر پروژه جلوگیری کنیم.


نوشته شده توسط : admin
تاریخ انتشار : شنبه 7 آذر 1394
تعداد بازدید : 867

بازگشت
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به اداره روابط عمومی و بین الملل شرکت قطار شهری مشهد می باشد.