English (United States) فارسى (ايران)

متن خبر
2500تن از ریل های خط2 در ایستگاه مشهد

 2500تن ریل معادل حدود7 ونیم کیلومتر از پروژه خط2 قطارشهری به مشهد رسید.

به گزارش روابط عمومی وبین الملل شرکت قطارشهری مشهد،دوشنبه شب گذشته 2500تن ریل معادل 50درصد از ریل های موردنیاز در کل پروژه خط2 قطارشهری مشهد،از طریق راه آهن جمهوری اسلامی وارد این شهر گردید.

مهندس کیامرز مدیرعامل شرکت قطارشهری در این رابطه گفت:بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته تا خردادماه 95، پنج کیلومتر از خط 2 قطارشهری به بهره‌برداری خواهد رسید و برای این منظور 2500 تن ریل خط 2 بعد از ظهر امروز دوشنبه نهم آذرماه جاری وارد مشهد خواهند شد.
وی با اشاره به اینکه این میزان ریل، معادل 50 درصد کل ریلی است که در خط 2 مورد نیاز است، گفت: این ریل‌ها در شرکت دوچین ایتالیا ساخته شده و پس از بارگیری به بندرعباس ارسال شده و امروز عصر به مشهد مقدس خواهند رسید.
مدیرعامل شرکت قطارشهری مشهد تصریح کرد: با توجه به فازبندی ایستگاه‌های خط 2 قطار شهری، انتظار می‌رود اجرای ایستگاه‌های فاز یک خط 2 قطارشهری برای عملیاتی کردن روند انجام کار، تا خردادماه سال 95 به اتمام برسد.
کیامروز با اشاره به انعقاد قرارداد ساخت ناوگان با شرکت چینی-ایرانی، بیان کرد: تا پایان سال جاری نیز 2 رام ناوگان به مشهد منتقل می‌شود که انتظار داریم این رام‌ها را اردیبهشت یا خردادماه سال آینده در مشهد تحویل بگیریم.
وی اضافه کرد: پرداخت‌ ریل‌های سوم نیز صورت گرفته و در دست تولید است.


نوشته شده توسط : admin
تاریخ انتشار : پنجشنبه 12 آذر 1394
تعداد بازدید : 961

بازگشت
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به اداره روابط عمومی و بین الملل شرکت قطار شهری مشهد می باشد.