English (United States) فارسى (ايران)

متن خبر
بازدید مشاور و مدیر کل حوزه استاندار خراسان رضوی

 رضا سعیدی مشاور و مدیر کل حوزه استاندار خراسان رضوی از پروژه توسعه خط یک و خط2 و3 قطارشهری مشهد بازدید به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی وبین الملل شرکت قطارشهری مشهد؛رضا سعیدیدر حاشیه بازدید از پروژه های قطارشهری مشهد گفت:فعالیت‌های مترو و قطارشهری اصولا سخت و طاقت‌فرسا است که به همت مهندسان، متخصصان و تلاش گران این عرصه در شهرداری مشهد، مسیر توسعه خط 1 آن به تکمیل رسیده و در دهه فجر با حضور یکی از مقامات عالی رتبه دولت شاهد افتتاح آن خواهیم بود.
 رضا سعیدی افزود: اتصال این خط مترو به فرودگاه برای زائران و مجاوران بسیار مفید فایده خواهد بود چرا که اقشار مختلف می‌توانند از آن بهره‌مند شوند، بسیاری از نقاط دنیا وقتی مترو به فرودگاه می‌رسد مردم به راحتی از آن استفاده می‌کنند تا به مرکز شهر و دیگر تفرجگاه‌ها منتقل شوند.
وی تصریح کرد: کاهش هزینه مسافر، سرعت و دقت در رسیدن به مسافت از مزیت‌های مسیر توسعه خط یک قطارشهری مشهد است، این مزیت‌ها برای خط دو قطارشهری به صورت ویژه تدارک دیده شده تا اسباب و لوازم آسایش شهروندان بیش از پیش رعایت شود.
سعیدی اضافه کرد: استانداری خراسان رضوی از سال 78 که کلنگ خط یک قطارشهری مشهد به زمین زده شده است تلاش و همکاری فراوانی داشته چرا که این پروژه در واقع خیریه و عام‌المنفعه است، درست است که شهرداری متولی است ولی باید تمامی دستگاه‌ها همت داشته باشند تا مشکلات آن رفع و رجوع شود.


نوشته شده توسط : admin
تاریخ انتشار : شنبه 26 دي 1394
تعداد بازدید : 706

بازگشت
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به اداره روابط عمومی و بین الملل شرکت قطار شهری مشهد می باشد.