English (United States) فارسى (ايران)

متن خبر
آغاز جابجایی مسافر در مسیر فرودگاه با قطارشهری مشهد همزمان با فرارسیدن دهه مبارک فجر

 مدیرعامل شرکت قطارشهری مشهد گفت: همزمان با فرارسیدن دهه مبارک فجر، مرحله پذیرش مسافر مسیر توسعه خط یک قطارشهری که ایستگاه غدیر را به فرودگاه متصل می‌کند، آغاز خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی وبین الملل شرکت قطار شهری مشهد مهندس کیانوش کیامرز در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد افزود: براساس نشست مشترک با شرکت بهره‌برداری قطارشهری مقرر گردیده است که بنا به درخواست فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد ساعت 6 تا 8:30 صبح و 15 تا 21 مسافرگیری با مدیریت شرکت بهره‌برداری قطارشهری انجام شود چرا که در ساعات میانی عملا مسافر چندانی در مسیر وجود ندارد و عبور و تردد قطارشهری به صرفه نیست.
وی تصریح کرد: نظافت مسیر توسعه خط یک قطارشهری از امروز آغاز شده و تا پایان سال در ایستگاه پارک ریحانه قطعا توقفی صورت نخواهد گرفت و تنها فرودگاه به ایستگاه غدیر متصل می‌شود ولی در سال جدید این ایستگاه نیز در مسیر قرار خواهد گرفت.
مدیرعامل شرکت قطارشهری مشهد ادامه داد: البته تمامی سرویس‌دهی، ساعت بندی، چیدمان نیرو و نظافت پس از مسافرگیری ناوگان توسط شرکت بهره‌برداری قطارشهری صورت می‌گیرد و شرکت قطارشهری تنها در خصوص توسعه و احداث مسیر و ایستگاه‌ها اقداماتی را انجام داده است.
کیامرز خاطرنشان کرد: این پروژه بزرگ در دهه مبارک فجر با حضور یکی از مسئولان کشوری مورد افتتاح رسمی قرار خواهد گرفت.


نوشته شده توسط : admin
تاریخ انتشار : يکشنبه 11 بهمن 1394
تعداد بازدید : 1227

بازگشت
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به اداره روابط عمومی و بین الملل شرکت قطار شهری مشهد می باشد.