English (United States) فارسى (ايران)

متن خبر
شهردار مشهد:افتتاح فاز نخست خط 2 قطار شهری در 6 ماهه نخست سال 95

 شهردار مشهد در بازدید از پروژه خط2 قطارشهری گفت: براساس وعده‌های گذشته، خط 2 قطارشهری مشهد که متعلق به زائران و مجاوران حضرت علی‌ابن موسی‌الرضا(ع) است را در 6 ماهه نخست سال 95 افتتاح خواهد رشد تا نمادی از مدیریت جهادی را به نمایش همگان بگذاریم.

به گزارش روابط عمومی وبین الملل شرکت قطارشهری مشهد، سیدصولت مرتضوی صبح روز گذشته در حاشیه بازدید از خط 2 قطار شهری افزود: صبح کاری خود را با بازدید از مهم‌ترین پروژه مشهد شروع کردیم و طی بازدید صورت گرفته فعالیت عمرانی در دپوی شمالی و احداث دو سوله ایستگاهی و تعمیرات به نحو احسن ارزیابی می‌گردد.
وی تصریح کرد: ساختمان برج مراقبت و اتاق فرمان خط 2 قطارشهری که در جوار دپوی شمال واقع شده است نیز مراحل انتهایی را سپری می‌کند و همزمان با بهره‌برداری از فاز نخست باید تجهیزات اصلی به آن الحاق شود و کار خود را آغاز نماید.
شهردار مشهد ادامه داد: ایستگاه‌های برق نیز از روند اجرایی خوبی برخوردار است، همچنین ریل‌گذاری از سرعت مطلوبی برخوردار است به نحوی که در مدت زمان کم ریل‌گذاری و زیرسازی 2.5 کیلومتر صورت گرفته و در آینده‌ای نزدیک ریل برگشت آن نیز اجرا خواهد شد.
شایان ذکر است، شهردار مشهد بازدید بعدی خود از روند آماده‌سازی فاز نخست خط 2 قطارشهری را اردیبهشت ماه 95 اعلام کرد.


نوشته شده توسط : admin
تاریخ انتشار : سه شنبه 18 اسفند 1394
تعداد بازدید : 907

بازگشت
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به اداره روابط عمومی و بین الملل شرکت قطار شهری مشهد می باشد.