English (United States) فارسى (ايران)

متن خبر
شهردار مشهد از روند ریل گذاری و ساخت ایستگاه های خط2 بازدید کرد

  شهردار مشهد:همه کارگران، پیمانکاران و مهندسان خط 2 قطارشهری مشهد در زمره جهادگران هستند چرا که همواره در تلاش هستند و این تلاش سبب به وجود آوردن رکوردهای متعدد مدیریتی می‌باشد که جا دارد از تمامی دست‌اندرکاران این پروژه بزرگ و ملی نهایت تقدیر و تشکر را به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی وبین الملل شرکت قطارشهری مشهد، سید صولت مرتضوی در حاشیه بازدید از خط 2 قطارشهری و در جمع کارگران و پیمانکاران این خط افزود:حفاری و پیشرفت خط 2 قطارشهری مشهد از دید مردم پنهان مانده است.
وی تصریح کرد: در وضعیت فعلی جامعه که بیکاری دامنگیر اکثر جوانان شده خوشحالیم که توانسته‌ایم در عرصه‌های مختلف شغلی از جمله قطارشهری نقش بسزایی داشته باشیم و به تنهایی در یک ایستگاه قطارشهری 500 نفر را در رده‌های مختلف شغلی به کارگیری نماییم که این مهم‌ترین دستاورد خط 2 قطارشهری می‌باشد.
شهردار مشهد یادآور شد: پیشرفت روز افزون خط 2 قطارشهری مشهد بسیار قابل تقدیر است چرا که در این مدت زمان محدود 7.5 کیلومتر از انتهای طبرسی سوم تا میدان شهدا با سرعتی بی‌نظیر به پیشرفتی مساعد رسیده است.
وی افزود: مطمئن هستم که پروژه خط 2 قطارشهری مطابق قول قبلی مدیران شهری به سرانجام خواهد رسید و شهروندان مشهدی در پایان سال از آن به راحتی بهره‌برداری خواهند کرد.
مرتضوی یادآور شد: با مشکلات موجود در ایستگاه‌ها کارگران توانسته‌اند حفاری و معماری بی‌نظیری ارائه کنند ولی متاسفانه نکته‌ای در میان است که این حفاری و پیشرفت از دید مردم پنهان باقی مانده و حسن آن نیز بهره‌برداری مردم در موعد مقرر از آن می‌باشد.
وی در ادامه گفت: از وضعیت فعلی پروژه خوشحال و خرسند هستیم چرا که در وضعیت مساعدی به سر می‌برد و تاکنون از انتهای طبرسی سوم به سمت میدان شهدا 4 کیلومتر رفت و برگشت ریل‌گذاری صورت گرفته است.
شهردار مشهد با اشاره به ریل‌گذاری 120 متر در هر روز ادامه داد: با انجام کامل کف‌سازی و اتمام معماری و مقدمات اصلی امیدواریم تا دو ماه آینده ریل‌گذاری خط 2 قطارشهری تا میدان شهدا به صورت رفت و برگشت به پایان برسد.
مرتضوی با اشاره به فعالیت فاخر و ارزشمند در خط 2 قطارشهری مشهد در پایان افزود: در این اقدام سیستم ریل‌گذاری، خرید ریل، تجهیزات سیگنالینگ و واگن‌های این خط خریداری شده و آماده استفاده می‌باشد و مرحله دوم واگن‌های آن نیز در بندر دالیان است که پس از بارگیری به سمت ایران به حرکت در می‌آید.
برای دیدن تصاویر اینجا کلیک کنید.نوشته شده توسط : admin
تاریخ انتشار : چهارشنبه 30 تير 1395
تعداد بازدید : 1125

بازگشت
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به اداره روابط عمومی و بین الملل شرکت قطار شهری مشهد می باشد.