English (United States) فارسى (ايران)

متن خبر
بازدید مدیرعامل شرکت قطارشهری و بهره برداری از پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد

 به مناسبت روز خبرنگار مهندس کیامرز مدیرعامل شرکت قطارشهری مشهد به اتفاق مهندس طاهری مدیرعامل شرکت بهره برداری قطارشهری مشهد از پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد بازدید و از پرسنل این مجموعه تقدیر و تشکر نمودند.

 در ساعات آغازین روز خبرنگار مصادف با روز 17 مرداد ماه، مدیران عامل شرکت‌های بهره‌برداری و قطارشهری مشهد به دیدار خبرنگاران پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد آمده و این روز را تبریک گفتند.
به گزارش روابط عمومی وبین الملل شرکت قطارشهری مشهد، در این بازدید مدیرعامل شرکت قطارشهری مشهد گفت: فعالیت خبرنگاران از جنس فعالیت کارگران حفاری و قطارشهری نیز سخت تر است و باید به خاطر زحمات شایسته آنها نهایت تقدیر و تشکر را به عمل آورد.
مهندس کیامرز ضمن تمجید از مقام خبرنگاران و همراهی آنها با پروژه قطارشهری افزود: پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد همیشه همراه پروژه قطارشهری بوده است و به همین منظور وظایف خود دانستیم که در ساعات اولیه این روز در بین خبرنگاران حاضر شده و نهایت تشکر را به عمل آوریم.
همچنین مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطارشهری مشهد در این جلسه گفت: شهرداری به رسانه متخصص و معتبر نیازمند است و این خبرنگاران راست گفتار هستند که بهترین وقایع را می‌توانند به رشته تحریر در آورند.
قاسم طاهری اضافه کرد: وجود خبرنگاران متعهد در بدنه شهرداری مشهد سبب اطلاع رسانی مطلوب و آگاهی بخشی مطلوب می‌شود که جای دارد به دلیل زحمات بی‌شائبه آنها تشکری ویژه به عمل آورد.


نوشته شده توسط : admin
تاریخ انتشار : يکشنبه 17 مرداد 1395
تعداد بازدید : 1172

بازگشت
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به اداره روابط عمومی و بین الملل شرکت قطار شهری مشهد می باشد.