English (United States) فارسى (ايران)

متن خبر
مدیرعامل شرکت قطارشهری مشهد: 22 بهمن سال جاری؛ افتتاح فاز نخست خط 2 قطارشهری مشهد

 در خط 3 قطارشهری مزیتی که داریم این است که می‌توانیم با مدیریت تمام خط را فازبندی کنیم و در حفاری و بهره‌برداری نهایت بهره‌وری را داشته باشیم.

 مدیرعامل شرکت قطارشهری مشهد گفت: هر دستگاه TBM که خطوط قطارشهری مشهد را حفاری می‌کند بنا به سیستم برنامه‌ریزی شرکت سازنده 26 کیلومتر حفاری می‌کند و پس از آن دیگر کارآیی ندارد ولی با تغییر نرم‌افزار آن توسط مهندسان بومی این میزان به 50 کیلومتر ارتقاء پیدا کرده به نحوی که دیگر خطوط قطارشهری را نیز می‌توان حفاری کرد.
به گزارش روابط عمومی وبین الملل شرکت قطارشهری مشهد، کیانوش کیامرز صبح دیروز در آیین آغاز حفاری فاز دوم خط 3 قطارشهری مشهد که با حضور مدیران شهری و استانی در محل میدان فردوسی برگزار شد، افزود: دومین دستگاه TBM که در محل میدان سعدی بود پس از انتقال به میدان فردوسی مجددا توسط پرسنل قرارگاه خاتم الانبیا مونتاژ شد و اکنون حفاری فاز دوم خط 3 را آغاز کرد.
وی تصریح کرد: زمین میدان فردوسی نیز متعلق به آستان قدس رضوی است که در این خصوص نهایت تشکر را داریم که زمین فوق را در اختیار شهرداری مشهد و قطارشهری قرار دادند تا از این نقطه این خدمت بزرگ به اجرا در آید.
مدیرعامل شرکت قطارشهری مشهد اضافه کرد: مسیر خط 2 قطارشهری از انتهای طبرسی تا میدان شهدا حتما 22 بهمن سال جاری به بهره‌برداری خواهد رسید و امروز نیز حفاری میدان فردوسی تا امیریه آغاز شد که دارای 14 کیلومتر با 12 ایستگاه می‌باشد.
کیامرز تصریح کرد: در خط 3 قطارشهری مزیتی که داریم این است که می‌توانیم با مدیریت تمام خط را فازبندی کنیم و در حفاری و بهره‌برداری نهایت بهره‌وری را داشته باشیم.


نوشته شده توسط : admin
تاریخ انتشار : سه شنبه 16 شهريور 1395
تعداد بازدید : 1768

بازگشت
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به اداره روابط عمومی و بین الملل شرکت قطار شهری مشهد می باشد.