English (United States) فارسى (ايران)

متن خبر
رئیس شورای شهر مشهد: پیشرفت های صورت گرفته در خط 2 کاملا جهادی و قابل تقدیر است

 به گزارش روابط عمومی وبین الملل شرکت قطارشهری مشهد، رئیس شورای اسلامی شهر مشهد به همراه رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر از روند تکمیل فاز اول خط دو قطار شهری مشهد بازدید کردند.

محمد کمال سرویها در ابتدای این بازدید پس از مشاهده فعالیت ها در ایستگاههای A2 و B2عنوان کرد: پیشرفت های صورت گرفته نسبت به ماه های گذشته بسیار زیاد بوده است از این بابت از شرکت قطار شهری مشهد و قرارگاه خاتم‌الانبیاء به عنوان پیمانکار تقدیر و تشکر می کنیم.
کیانوش کیامرز، مدیرعامل شرکت قطار شهری مشهد خطاب به اعضای شورای اسلامی شهر اظهار داشت: با مصوبه شورای شهر و با توجه به اهمیت فریضه نماز تمامی ایستگاه‌های ما در خط دو قطار شهری به نمازخانه مجهز هستند.
وی با بیان اینکه زیرسازی در بسیاری از ایستگاه های فاز اول خط دو قطار شهری به پایان رسیده است گفت: در حال حاضر تکمیل برق‌رسانی و سیم‌کشی‌های ایستگاه ها در دستور کار قرار دارد و یکی از مشکل های ما نیز عدم ترخیص برخی از سیم‌های برق از گمرک‌ها است.
مدیرعامل شرکت قطار شهری مشهد خاطرنشان کرد: خوشبختانه با تصمیاتی که در گذشته به درستی گرفته شد ما با پرداخت 44 میلیارد تومان به شرکت برق استان، برق مورد نیاز تمامی پروزه خط دو قطار شهری را خریداری کردیم.
کیامرز با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری  در رابطه با استفاده از کالاهای داخلی عنوان کرد: مهندسان و تولید کنندگان داخلی اگر مورد بی‌توجهی قرار نگیرند می توانند گره های بسیاری را باز کنند؛ مثلا در همین پروژه ما شاهد این هستیم که 40 درصد مواد، ابزار و دستگاه های مورد استفاده کاملا ایرانی هستند.
در ادامه این بازدید رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر مشهد برای بازدید از نحوه عملکرد کارخانه سگمنت سازی  به این کارخانه در انتهای دپوی شمالی خط دو قطار شهری عزیمت کردند.
اعضای شورای شهر در این بازدید با بررسی شرایط تولید و میزان تولید این کارخانه از روند فعالیت خوب این کارخانه ابراز رضایت کردند.
مدیرعامل قطار شهری مشهد در این بازدید گفت: با تلاش های شبانه‌روزی و توسعه کارخانه در کنار به کارگیری مهندسان و متخصصان داخلی امروزه در بخش سگمنت به خودکفایی رسیده ایم.
کیامرز افزود: در خط سه قطار شهری قطعا دغدغه هایی برای ساخت و بهره‌برداری وجود دارد اما می توان به جرات گفت که تنها در بخش تونل سازی هیچ دغدغه ای نداریم.
پس از کارخانه سگمنت سازی اعضای شورای شهر به منظور بازدید از آخرین پیشرفت ها و فعالیت ها به ایستگاه راه آهن (F2)رفتند.
در پایان این بازدید اعضای شورای شهر با تقدیر و تشکر از آقایان نخعی و کیامرز در شهرداری مشهد و شرکت قطار شهری  و همچنین پیمانکار پروژه ( قرارگاه خاتم الانبیاء) از روند فعالیت های این پروژه ابراز خشنودی کردند.
برای دیدن تصاویر بازدید اینجا کلیک کنید.نوشته شده توسط : admin
تاریخ انتشار : پنجشنبه 6 آبان 1395
تعداد بازدید : 1671

بازگشت
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به اداره روابط عمومی و بین الملل شرکت قطار شهری مشهد می باشد.