English (United States) فارسى (ايران)

متن خبر
انجام تست گرم فاز نخست خط 2 از شهدا تا ولایت

  با حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر مشهد تست گرم فاز نخست خط 2 قطارشهری از ایستگاه میدان شهدا تا ایستگاه ولایت و برعکس با 3 رام قطار انجام شد.

به گزارش روابط عمومی وبین الملل شرکت قطارشهری مشهد، در جریان تست گرم این خط شهردار مشهد در جمع اصحاب رسانه گفت: روز دوم اسفندماه فاز نخست خط 2 با حضور مردم و تنی چند از مسوولان به صورت رسمی افتتاح خواهد شد و برگ سبزی است تحفه خادمان مردم در شورا و مدیریت شهری مشهد که تقدیم مردم می‌شود؛ این هدیه نه تنها به شهروندان مشهدی هدیه می‌شود که عیدی مدیریت شهری به زائران و مسافران از کل کشور است که به مشهد مقدس قدم می‌گذارند.
سید صولت مرتضوی با اشاره به اینکه در این فاز بالغ بر 8 کیلومتر از این مسیر مورد بهره‌برداری قرار گرفته، عنوان کرد: مسیر رفت و برگشت 28 دقیقه خواهد بود که پیش‌بینی می‌‎شود با ورود سایر واگن‌ها که فاز نهایی ساخت را طی می‌کنند، سرفاصله زمانی به 14 دقیقه کاهش یابد سپس به سمت کاهش سرفاصله‌ها تا 5 دقیقه به پیش می‌رویم.
شهردار مشهد با تاکید بر اینکه ظرفیت مناسبی در حمل و نقل عمومی فراهم شده است، اظهار کرد: 18 تا 22 هزار نفر ظرفیت اسمی این خط است.
مرتضوی از قرارگاه خاتم به عنوان پیمانکار پروژه، مدیران شهری، کارگران و... که همراهی کردند و پرتوان ایستادند تا کار به اتمام برسد، تشکر و قدردانی کرد.
وی افزود: از مردم مشهد نیز تشکر می‌کنم که مسیر عبورشان مدت‌ها مسدود بود و صبوری کردند؛ به کسبه نیز خساراتی وارد شد که عذرخواهی می‌کنم و از صبر و شکیبایی آن‌ها سپاسگزارم.


نوشته شده توسط : admin
تاریخ انتشار : پنجشنبه 28 بهمن 1395
تعداد بازدید : 1833

بازگشت
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به اداره روابط عمومی و بین الملل شرکت قطار شهری مشهد می باشد.