English (United States) فارسى (ايران)

متن خبر
عبور موفقیت آمیز دستگاه حفار خط 3 از زیر تونل خط2 قطارشهری مشهد

 مدیرعامل شرکت قطارشهری مشهد در مراسم جشن میلاد حضرت امام حسن مجتبی(علیه السلام) خبر داد:

حفاری تونل خط3 از زیر خط2 با موفقیت کامل انجام گرفت.

مدیرعامل شرکت قطارشهری مشهد با تبریک فرارسیدن ایام میلاد با سعادت امام حسن مجتبی(ع) گفت: خط 3 قطارشهری مشهد تاکنون دارای پیشرفت‌های بسیار خوبی بوده و در آینده‌ای نزدیک این خط به حرم مطهر رضوی خواهد رسید.
به گزارش روابط عمومی وبین الملل شرکت قطارشهری مشهد، مهندس کیانوش کیامرز در جریان این مراسم جشن  در محل عرصه میدان شهدا برگزار شد، با بیان این که تا 3 سال آینده شاهد افتتاح نهایی خط 3 قطارشهری مشهد خواهیم بود، افزود: تلاقی خطوط 1 و 2 در میدان شریعتی، خطوط 2 و 3 در میدان شهدا و همچنین خطوط 1 و 3 در میدان بسیج، عملا راه زیارت بارگاه منور و ملکوتی امام هشتم(ع) را برای زائران و مجاوران آن حضرت هموار می‌سازد.
وی با بیان این که 6 سال پیش خط یک قطارشهری مشهد رسما افتتاح شد، خاطرنشان کرد: این خط با اتصال به فرودگاه مشهد روزانه بیش از 130 هزار نفر را در شهر جابجا می‌کند و خط 2 قطارشهری نیز با فعال بودن 6 ایستگاه مهم در فاز نخست خود گام مهمی را در جهت جابجایی مسافران این شهر بر می‌دارد.
مدیرعامل شرکت قطارشهری مشهد هزینه‌های ساخت هرکیلومتر از قطارشهری را بسیار بالا برشمرد و خاطرنشان کرد: در طول چند سال اخیر تلاش‌های گسترده‌ای برای این موضوع با حمایت و کمک‌های دولت توسط شهرداری مشهد صورت پذیرفته است.

برای دیدن تصاویر مراسم اینجا کلیک کنید.


نوشته شده توسط : admin
تاریخ انتشار : يکشنبه 21 خرداد 1396
تعداد بازدید : 1056

بازگشت
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به اداره روابط عمومی و بین الملل شرکت قطار شهری مشهد می باشد.