English (United States) فارسى (ايران)

متن خبر
بازدید معاون استاندار، جمعی از اعضای شورای شهر و شهرداران استان مرکزی از پروژه های قطارشهری مشهد

 مهدی زند وکیلی معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری استان مرکزی به همراه تنی چند از اعضای شوراهای اسلامی شهر و شهرداران استان مرکزی از پروژه های  قطارشهری مشهد بازدید نمودند.

 به گزارش روابط عمومی وبین الملل شرکت قطارشهری مشهد در حاشیه این بازدید معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری استان مرکزی گفت: آماده استفاده از ظرفیت های مدیریت شهری کلانشهرمشهد وتبادل تجربیات هستیم.

وی ضمن تقدیراز اقدامات مدیریت شهری مشهد افزود: به همراه جمعی از شهرداران و روسای شوراهای شهر استان مرکزی از تعدادی از زیرساخت های حمل و نقل عمومی شهر (مترو) بازدید کردیم.

وی با اشاره به اینکه بخشی ازخدمات ارائه شده در قطار شهری مشهد درحال انجام است از محصولات یکی از صنایع فعال در استان مرکزی بهره گرفته است، افزود: این آمادگی برای تبادل تجربیات بیشتر بین شهرمشهد و استان مرکزی نیز وجود دارد.

در این بازدید محمدکریم شفیعی شهردار اراک نیز گفت:اقدامات مدیریت شهری کلانشهر مشهد در حوزه حمل ونقل قابل توجه است.

شفیعی افزود:شهر مشهد در حوزه حمل و نقل عمومی نیز به ویژه احداث خطوط قطارشهری، توفیقات خوبی را به دست آوره است و علاوه بر بهره برداری از خط یک، خط دو خود را تکمیل و پیشرفت بسیار خوبی هم در احداث خط سه دارد و به دنبال آغاز حفاری تونل خط چهار است که از این بابت به مردم  مشهد تبریک و به مسئولین شهر خدا قوت می گوییم.

برای دیدن تصاویر بازدید اینجا کلیک کنید.


نوشته شده توسط : admin
تاریخ انتشار : شنبه 30 آذر 1398
تعداد بازدید : 92

بازگشت
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به اداره روابط عمومی و بین الملل شرکت قطار شهری مشهد می باشد.